Ogłoszenia duszpasterskie

na XXIX Niedzielę zwykłą 21.10.2018 r.


1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlimy się za misjonarzy głoszących Chrystusa w krajach misyjnych. Taca przeznaczona jest na misje.  

2. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Nie lekceważmy tego daru Bożej Opatrzności. Matka Boża w swych objawieniach wskazuje różaniec jako mistyczną broń i narzędzie Bożych zwycięstw. Zapraszamy na różaniec dzieci od poniedziałku do środy na godz. 16.30, dorośli na 17.30. Młodzież będzie mieć swój różaniec w piątek o godz. 19.00.  

3. W liturgii tygodnia wspominamy:
- poniedziałek - św. Jana Pawła II, Papieża;
- czwartek - Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Koszalinie.  

4. Parafianom i gościom, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny jubileusze składamy najlepsze życzenia z darem modlitwy. Chorym życzymy powrotu do zdrowia.  

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przypominamy o modlitwie za naszych zmarłych, których powierzamy w wypominkach. Wypominki można składać w zakrystii lub do skrzynki. Po mszach będą rozdawane koperty z kartkami, na których wpisujemy naszych zmarłych. Na kopercie prosimy podać adres, ponieważ ogłosimy, którego dnia będziemy modlić się za zmarłych z poszczególnych ulic  

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Kalendarze  

7. Bóg zapłać p. Tadeuszowi za pracę przy kościele.  

8. Dzisiaj gościmy kleryka naszego Seminarium Duchownego, który zbiera po mszach ofiary na utrzymanie Seminarium.  

9. W czwartek adoracja od godz.17.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.